openblu.com bluvision.eu modulaky.cz

Kancelářský kontejner MS-SB1

Základní kancelářský kontejner - jedná se o otevřenou užitnou plochu a vstup přímo zvenčí. Získáme maximální užitnou plochu 13 m2 pro jakékoli využití. Kontejner je vybaven kompletní elektroinstalací: osvětlení, zásuvky, topení. Díky estetickému provedení interiéru: stěn, podlahy a stropu lze kontejner využít k mnoha účelům, a to jako kancelářské , sociální a  obslužné prostory .

Aplikace kontejneru MS-SB1

Kancelářský kontejner je základním prvkem větších modulových budov . Vyrábí se pak bez jedné, dvou nebo dokonce všech stěn a kombinuje se s dalšími kontejnery , čímž vzniká kompaktní, větší modulární budova .
Stěny kancelářského kontejneru MS-SB1 jsou vyrobeny panelovou technologií - 14 výměnných , standardních panelů: dva s oknem s roletou, jeden s dveřmi a 11 plných. Panely se nejčastěji montují v tomto standardu: dveřní a okenní panely na krátkých stranách, plné panely na dlouhých stranách kontejneru . Panely na vyžádánímůže být namontován v jakémkoli jiném uspořádání nebo může být zvýšen počet okenních panelů za účelem zlepšení viditelnosti nebo lepšího osvětlení vnitřku kontejneru .

Technická specifikace kancelářského kontejneru MS-SB1

ROZMĚRY JEDNOTLIVÉHO MODULU:
L z = 6 058 mm, S z = 2 438 mm, V z = 2 800 mm, V š = 2 500 mm.

KONSTRUKCE:
svařovaný podlahový rám, plochá střecha a sloupky umístěné v rozích modulu, konstrukční prvky pokryty antikorozními nátěry v RAL 5010 nebo RAL 7035, odvod dešťové vody PVC žlaby uvnitř rohových sloupků.

PODLAHA:
pozinkovaný trapézový plech, minerální vlna tl 100 mm, cementotřísková deska tl 20 mm, PVC podlaha Gamrat Specjal Plus, šedá.

PODLAHA:
pozinkovaný plech, dřevotříska tl 12 mm, minerální vlna tl. 100 mm, bílá lamino deska tl 12 mm.

VNĚJŠÍ STĚNY (PANELY) S VRSTVAMI:
trapézový plech lakovaný v RAL 9010 nebo RAL 7035, minerální vlna tl. 60 mm, parotěsná fólie, bílá lamino deska tl 12 mm.

PVC OKNA:
930 x 1295 (RU), bílá, s venkovními žaluziemi.

DVEŘE:
jednokřídlé, ocelové, bílé, plné, 900 × 2000 mm.

ELEKTROINSTALACE: Montáž
LED osvětlení a montáž zásuvek.

MONTÁŽ TOPENÍ:
2 kW elektrický ohřívač.

2
US